Vereniging in de school

Wat is het een leuke afwisseling van de lessen op school, als er eens een andere docent voor de klas staat! Een ”echte trainer” van een sportvereniging die zijn eigen sport komt geven en met enthousiasme en passie voor zijn sport, zijn eigen verhaal staat te vertellen… dat maakt echt indruk! Bij ‘Vereniging in de school’ worden sportverenigingen en scholen aan elkaar gekoppeld en geeft de sportvereniging een clinic of workshop aan de leerlingen. De school haalt zo een professional in huis en de sportvereniging probeert leerlingen enthousiast te maken voor de sport. 

De lessen hoeven overigens niet altijd op de school zelf te worden gegeven. In het primair onderwijs is dit waarschijnlijk wel handiger, in verband met het vervoer van de kinderen. Maar in het voortgezet onderwijs kan de sportvereniging ook met de school afspreken om de lessen op de eigen sportlocatie te geven en mogelijk ook op een ander tijdstip, bijvoorbeeld buiten de reguliere schooltijden.

De onderstaande verenigingen hebben bij ons aangegeven dat ze ervoor open staan om benaderd te worden door de scholen om clinics te verzorgen. Scholen kunnen zelf contact opnemen met de genoemde contactpersonen om de mogelijkheden te bespreken.

Ken jij ook nog een goede trainer die clinics zou kunnen verzorgen of wil je meer informatie?
Neem dan contact met ons op.

Vereniging / Sportaanbieder Contactpersoon  Mailadres
Atletiekvereniging AV Clytoneus Lennart Kleinjans lennartkleinjans@clytoneus.nl
Atletiekvereniging JAV Athloi Harmelen (alleen in de avonduren) Fred Methorst fred@athloi.nl
Basketbalvereniging Blue Drakes Jeroen Nap dawgystyle23@gmail.com
Bootcamp By Voorn Kafel Voorn info@byvoorn.nl
Bootcamp Saskia van den Brink Saskia van den Brink saskiabrinkvd@gmail.com
Bootcamp voor de jeugd Miranda van Spijk info@mirandavanspijk.nl
Bootcamp voor mij Jan Horstink jan@bootcampvoormij.nl
Bootcamp door Sportcity Woerden Tom Buijs tom@sportcity.nl
BridgeClub Victoria Agatha van Baalen agathavanbaalen@hotmail.com
Coachen in Contact (combinatie les boksen/yoga; zie ‘Expressieles’ op de site) Anne Boumans anne@coachenincontact.nl
Dance Academy Woerden Maaike van Brienen info@danceacademywoerden.nl
Dansklub Promenade – stijldans + latin Ronald Stodel dansklubpromenade@live.nl
Dansschool Attitude ’54 (tegen vergoeding + kleine groep) Lisa van den End info@attitude54.nl
Duikteam Woerden Judith Keyer secretaris@duikteamwoerden.nl
Fast Forward Sports – freerunnen Pepe Pont info@fastforwardsports.nl
Fitness ByAnnemieke (tot 15.30 uur) Annemieke Koopmans info@byannemieke.nl
Fitness Fit 2 Go Woerden Wouter Worst administratie@fit-2-go.nl
Fitness Randolf van Wijngaarden (personal trainer) Randolf van Wijngaarden dbmpersonaltraining@gmail.com
Fitness Sol Sport Woerden Peyman Nematipoor info@solsport.nl
Fitness VEPT – boksen + coaching Arjan van Eerten arjan@vept.nl
Frisbee Woerden Bestuur van Frisbee Woerden info@frisbeewoerden.nl
Korfbalvereniging SDO Kamerik Frank-Anne Burggraaf faburggraaf@gmail.com
Korfbalvereniging WKV Reflex Steffan Polderman algemenezaken1@wkvreflex.nl
Majorette Excelsior Woerden Wendy excelsiorwoerden@live.nl
Miracle Yoga (alleen losse workshops, geen structureel aanbod) Nathalie van Roon info@miracleyoga.nl
Roeivereniging De Krom Wim van der Geest wenmvdgeest@hotmail.com
Salsation (Latin Dansfitness-programma) Liesbeth de Jonge liesbeth@dejongemail.nl
Schaakclub Woerden Simon Groenewegen jeugdscwoerden@gmail.com
Schaatshardrijvereniging SHV Woerden Wedstrijdafdeling wedstrijd@shvwoerden.nl
Schermvereniging De Vrijbuiters (tegen vergoeding, kosten in overleg) Henk Bongers bongers.hgac@gmail.com
Sportcentrum Woerden – boksen, kickboksen, thaiboksen (tegen vergoeding) Ramis Ghisyawan info@sportcentrumwoerden.nl
Sportsaeck – Suppen Marieke Stuiver marieke@sportseack.nl
Squash Active Michel Lindner michel@squashles.com
Taekwon-Do IN NAE DO KWAN Sasong James & Boosabum Liesbeth info@itf-taekwondo.nl
Tafeltennisvereniging Woerden (bij voorkeur op eigen locatie) Chris Pfaff sportief@ttvwoerden.nl
Tennisvereniging TV Cromwijck  Wesley Quispel netwerktennis@hotmail.com
Tennisvereniging VEP (in afstemming met tennisschool Groene Hart Tennis) Femke Six Dijkstra f.sixdijkstra@veptennis.nl
TumbleTime Luchtacrobatiek (voorwaarde dat er 4 ophangpunten in de zaal zijn en dikke matten) Inge Haidar inge@tumbletime.nl
Volleybalvereniging VTC Woerden Dorien Vrolijk mini@vtcwoerden.nl
Voetbalschool FC Pro (tot 14 jaar) (tegen vergoeding, kosten in overleg) Dico Koppers en Kafel Voorn info@fc-pro.nl
Yoga Point Woerden: yoga, pilates, mindfulness en meditatie Loes Mackenzie woerden@yogapoint.nl
Overzicht van aanbieders voor schooljaar 2022/2023,
versie 20 september 2022