Vereniging in de school

Wat is er leuker dan dat een ”echte trainer” van een sportvereniging bij jou in de klas komt om een bepaalde sport aan te bieden? Bij ‘Vereniging in de school’ worden sportverenigingen en scholen aan elkaar gekoppeld en geeft de sportvereniging een clinic aan de leerlingen. De school haalt zo een professional in huis en de sportvereniging probeert leerlingen enthousiast te maken voor de sport.

De lessen hoeven overigens niet altijd op de school zelf te worden gegeven. In het primair onderwijs is dit wel aan te raden, in verband met de veiligheid van de kinderen. Maar in het voortgezet onderwijs kan de sportvereniging ook met de school afspreken om de lessen op de eigen sportlocatie te geven en mogelijk ook op een ander tijdstip, bijvoorbeeld buiten de reguliere schooltijden. 

De onderstaande verenigingen hebben bij ons aangegeven dat ze ervoor open staan om benaderd te worden door de scholen om clinics te verzorgen. Scholen kunnen zelf contact opnemen met de genoemde contactpersonen, om de mogelijkheden te bespreken.

trainersvoordeklas

Vereniging Contactpersoon  Mailadres
Atletiekvereniging AV Clytoneus Lennart Kleinjans lennartkleinjans@clytoneus.nl
Basketbalvereniging Blue Drakes Jeroen Nap dawgystyle23@gmail.com
Beter Bewegen Oefentherapie Annika van der Vliet info@beter-bewegen.com
Biljartvereniging Acquit (bij voorkeur op eigen locatie)  Ron Langereis penningmeester@bv-acquit.com
Bootcamp By Voorn Kafel Voorn info@byvoorn.nl
Bootcamp Saskia van den Brink Saskia van den Brink saskiabrinkvd@gmail.com
Bootcamp voor kids Miranda van Spijk info@mirandavanspijk.nl 
Bootcamp voor mij Jan Horstink jan@bootcampvoormij.nl
Coachen in Contact – combinatieles boksen/yoga of alleen yoga (voor groep 8) Anne Boumans anne@coachenincontact.nl
Casca Dura Academy – Capoeira
Braziliaanse vechtkunst; mix van gevecht, acrobatiek, muziek
Rianne Furtado info@cascadura.nl
Dansschool Attitude ’54 (tegen vergoeding + kleine groep) Lisa van den End info@attitude54.nl
Duikteam Woerden Ad Vernet apvernet@kpnmail.nl
Fast Forward Sports – freerunnen Pepe Pont pepe@fastforwardsports.nl
Fitness Fit 2 Go Woerden Wouter Worst administratie@fit-2-go.nl
Fitness Randolf van Wijngaarden (personal trainer) Randolf van Wijngaarden dbmpersonaltraining@gmail.com
Fitness Sol Sport Woerden Peyman Nematipoor info@solsport.nl
Fitness VEPT – boksen + coaching Arjan van Eerten arjan@vept.nl
Korfbalvereniging SDO Kamerik Frank-Anne Burggraaf faburggraaf@gmail.com
Korfbalvereniging Thor Harmelen Judith Kok secretariaat@kvthor.nl
Korfbalvereniging WKV Reflex Steffan Polderman algemenezaken1@wkvreflex.nl
Majorette Excelsior Woerden Wendy excelsiorwoerden@live.nl
Hockeyvereniging MHC Woerden Razwan Ahmed Tm@mhcwoerden.nl
Salsation – Latin Dansfitness-programma Liesbeth de Jonge liesbeth@dejongemail.nl
Saskia’s Dansschool Saskia van Dijk info@saskiasdansschool.nl
Schaakclub Woerden Jan Pool pool.jan@outlook.com
Sportcentrum Woerden – boksen, kickboksen, thaiboksen (tegen vergoeding) Ramis Ghisyawan info@sportcentrumwoerden.nl
Squash Active (alleen bovenbouw) Michel Lindner michel@squashles.com
Taekwon-Do IN NAE DO KWAN Sahyun James & Boosabum Liesbeth info@itf-taekwondo.nl
Tafeltennisvereniging Woerden (bij voorkeur op eigen locatie) Edwin Deisting sportief@ttvwoerden.nl
Tennisvereniging LTC Kamerik Map Brouwer secretariaat@ltckamerik.nl
Tennisvereniging TV Cromwijck Wesley Quispel netwerktennis@hotmail.com
Tennisvereniging VEP Femke Six-Dijkstra f.sixdijkstra@veptennis.nl
TumbleTime Luchtacrobatiek
(voorwaarde dat er 4 ophangpunten in de
zaal zijn en dikke matten)
Inge Haidar inge@tumbletime.nl
Voetbalvereniging SCH ’44 Harmelen Willem Boot info@sch44.nl
Volleybalvereniging VTC Woerden Mevr. Vrolijk mini@vtcwoerden.nl
Watersportvereniging Woerden (mits voldoende vrijwilligers) Gert-Jan Kootstra bestuur@watersportwoerden.nl

Ken jij ook nog een goede trainer die wel clinics zou kunnen verzorgen of wil je meer informatie?
Neem dan contact op met onze collega Linda van Amerongen – Oskam, via linda@beweegteamwoerden.nl